Jako że już niedługo stanę na ślubnym kobiercu, powoli kompletuję weselny strój. Nowy garnitur już jest, kamizelka się szyje. Jakiś czas temu przyszła w końcu kolej na poszetkę. Oferta w sklepach stacjonarnych jest generalnie rozczarowująca i po kilku wyjazdach do większych miast dałem sobie spokój. Szukałem czegoś specjalnego, żeby jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość okazji. Ostatecznie zdecydowałem się na ręcznie ozdabianą poszetkę.

Wybór padł na Poszetka.com. I był to iście snajperski strzał w dziesiątkę. Poszetka prezentuje się po prostu doskonale. Co najważniejsze, widać, ze jest ręcznie robiona – trójkolorowe obszycie jest poprowadzone w sposób naturalny i nie widać na nim maszynowej równomierności. Muszę też wspomnieć o pudełku, w którym poszetka została wysłana. Również tutaj wszystko jest na swoim miejscu – już od wyciągnięcia go z koperty czułem, że w całość włożono mnóstwo starania.

 

narozpoczecie2

03
04

05

Oczywiście ktoś może powiedzieć, że haft wszystko psuje, jest kiczowaty, sentymentalny i obciachowy. Trudno – tak miało być. Zresztą przy odpowiednim ułożeniu materiału można go ukryć i nikogo w oczy nie będzie razić.

Całość nie jest najtańsza – około 110 zł za trójkolorowe obszycie i haft – ale na pewno warta swej ceny. Zdecydowane 10/10.